Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. zobacz więcej

Zamknij


       Wystawianie faktur nigdy nie było tak proste :)
POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU WWW.I-FAKTURA.PL

Jakie dane zbieramy

Dane zbierane podczas rejestracji w portalu
Podczas rejestracji w programie zapytamy Cię o dane adresowe Twojej firmy, o adres e-mail, a także o login, którym będziesz posługiwał się korzystając z Serwisu.

Pragniemy podkreślić, że Serwis przeznaczony jest dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą i zbieramy wyłacznie dane dotyczące tej działalności. Nie zbieramy danych osób prywatnych.

Dane, które wprowadzasz na Twoim koncie
Podczas pracy z Serwisem za pośrednictwem panelu administracyjnego będziesz wprowadzał do Serwisu szereg danych: dane faktur, dane kontrahentów, dane towarów i usług. Będziesz administrował tymi danymi za pośrednictwem udostępnionego w ramach usługi oprogramowania (panelu administracyjnego). Nasze przetwarzanie tychże danych ogranicza się do przetwarzania technicznego w celach prowadzących do wywiązania się z umowy.

Dane zbierane automatycznie
Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki.


W jaki sposób wykorzystywane są dane

Dane osobowe są używane oraz przetwarzane przez nas oraz przez podmioty współpracujące z nami (podmioty świadczące nam usługi hostingowe, lub wykonujące na nasze zlecenie czynności w ramach usługi) wyłącznie w celach realizacji umowy, w celach statystycznych oraz w celach księgowych.

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych podmiotom trzecim.

Podstawowe dane Twojej firmy (nazwa, logo) będą prezentowane na stronach Serwisu na zakładce "Zaufali nam" wyłącznie, jeśli wyrazisz na to zgodę (zaznaczysz odpowiednią opcję w panelu na zakładce "Ustawienia"->"Promuj i-faktura").

Zastrzegamy sobie możliwość ujawnienia danych zgromadzonych na Twoim koncie na żądanie uprawnionych organów państwowych (policja, prokuratura).

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych.


Bezpieczny dostęp do usługi

Dostęp do panelu administracyjnego, z którego będziesz korzystał, zabezpieczony jest hasłem. Hasło możesz zmienić w dowolnym momencie po zalogowaniu się do panelu i przejściu na zakładkę "Ustawienia"->"Dostęp do systemu".

Wielokrotne próby logowania przy wykorzystaniu błędnego hasła skutkują kilkuminutowym zablokowaniem dostępu do Twojego konta. Mechanizm ten ma na celu zabezpieczenie Twojego konta przed próbą odgadnięcia hasła przez osoby trzecie oraz przed próbą uzyskania dostępu do konta przez tzw. złośliwe oprogramowanie.

Do panelu administracyjnego możesz logować się za pośrednictwem szyfrowanego protokołu (SSL) korzystając z linku "Zaloguj przez SSL" umieszczonego na stronie głównej Serwisu. Praktycznie uniemożliwia to podejrzenie transmisji przez osoby trzecie.


W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować

Powiadomimy Cię o zbliżającym się terminie wygaśnięcia abonamentu za pośrednictwem e-maila. Jednocześnie zapewniamy, że nie będziemy wykorzystywać twojego e-maila w celach marketingowych produktów własnych ani produktów firm trzecich.

Skontaktować się z nami możesz poprzez e-mail (adres podajemy na zakładce "Kontakt") lub kierując korespondencję na adres siedziby naszej firmy.Polityka prywatności | ©2006-2017 I-Media Łukasz Ostaniewicz